TOP DJ Dance Moves VOL.1

12 Wrz 2015

top-dj-dance-moves-news

Oglądałem wiele relacji z najróżniejszych festiwali i za każdym razem w kadrze pojawiała się co najmniej jedna osoba, która przyciągała uwagę swoim tańcem, stylem bycia czy po prostu wyglądem. Oczywiście w centrum uwagi są artyści występujący na scenie i to ich miny czy zachowanie podlegają największej ocenie. Któż z nas nie widział jak Steve Aoki rzuca ciastem albo Armin van Buuren rozkłada ręce zamykając jednocześnie oczy? Tego typu charakterystycznych zachowań jest znacznie więcej.

Na kanale iHeartRaves pojawił się filmik zatytułowany “Top DJ Dance Moves VOL.1”. Myślałem, że będzie to kolejne powielenie schematu “click bait”, gdzie wyłączę materiał po 10 sekundach, ale się myliłem. W ciągu lekko ponad 3 min. i 30 sek. możemy zobaczyć najbardziej znane postawy DJ-ów. Nie chcę spoilerować więc po prostu usiądźcie wygodnie, kliknijcie “Play” i sami oceńcie.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.