Torebka MDMA z danymi właściciela, czyli poradnik jak łatwo zostać skazanym!

5 Wrz 2017

drugs-mdma-news

Dobrym pomysłem jest, aby wybierając się na dużą imprezę, podpisać swoje rzeczy takie jak dajmy na to telefon. Zawsze może się zdarzyć, że w szale zabawy zgubimy istotną rzecz, a licząc na ludzką uczciwość, możemy ją łatwo odzyskać. Są jednak takie przedmioty, z którymi lepiej nie być identyfikowany i w razie czego, pogodzić się ze stratą. Dobrym przykładem jest bohater tego wpisu.

Chcąc nie chcąc, oglądając relacje lub uczestnicząc w festiwalach EDM możemy zaobserwować osoby korzystające z dodatkowych wspomagaczy. Nie mam tu na myśli alkoholu czy kofeiny, a mocniejsze używki, jak np. MDMA znaną jako ecstasy. Jeden z uczestników imprezy Maroochydore Music Festival postanowił przynieść nieco więcej towaru. Rutynowa kontrola policji wokół terenu wydarzenia przyniosła zamierzony skutek. Policyjny pies wyczuł narkotyki i odbyła się rutynowa kontrola. Tutaj nastąpiło niemałe zaskoczenie, ponieważ mężczyzna miał przy sobie torebkę strunową z całkiem sporą ilością MDMA. Co jeszcze ciekawsze, była ona podpisana jego imieniem, opisana była zawartość, a mało tego widniał na niej jego numer telefonu. Całości dopełniła prośba o kontakt na wypadek, gdyby skarb został zgubiony.

mdma-1024x576-680x383

Mężczyznę czeka rozprawa w sądzie, która odbędzie się 29 września. Zakładam, że wymiar sprawiedliwości nie weźmie pod uwagę roztropności właściciela MDMA.

Źródło: mypolice.qld.gov.au

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.