Torro Torro – Make A Move (Skrillex Remix) | ??.??.??

30 Lis 2015

torro-torro-make-a-move-skrillex-remix-zapowiedz

Sonny Moore aka Skrillex, to niezwykle intrygująca postać. Non stop pojawiają się kolejne informacje o jego nadchodzących produkcjach i to z totalnie różnych gatunków muzycznych. Jako członek duetu Jack U – wspólnie z Diplo – kreują nowe trendy w muzyce. Współpracując z Justinem Bieberem przy albumie “Purpose”, wzniósł jego twórczość na inny poziom. Mimo natłoku pracy, nie porzucił solowej kariery, gdzie nadal uznawany jest za króla Dubstepu.

Dwa dni temu pojawiła się oficjalna zapowiedź jego remixu “Red Lips” od GTA, a który już dziś ukaże się na Apple Music. Kilka dni wcześniej, Skrillex zamieścił na Twitterze fragment swojego kolejnego remixu, tym razem “Make A Move” od Torro Torro. Tutaj również postawił na mocne, dubstepowe dźwięki, które – jak widać na załączonym filmie – doprowadzają publiczność do szaleństwa. Aktualnie nic nie wiadomo o dacie premiery, ale bez wątpienia można uznać, że Skrillex zaliczy albo potężną końcówkę roku, albo rozpocznie 2016 od powalających wydań.

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.