Trance Xplosion Reborn – Maraton z muzyką Trance w Ergo Arenie!

22 Lis 2017

trance-xplosion-reborn-min

Po czterech latach nieobecności na rynku, jeden z najstarszych i największych projektów muzyki trance w Polsce powraca w nowej odsłonie! Trance Xplosion Reborn, bo o nim mowa odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot (w tym samym miejscu odbył się koncert ARMIN ONLY EMBRACE 2016, który zakończył się ogromnym sukcesem). Tym, którzy nie pamiętają przypominamy, że początki projektu TX sięgają 2003 roku!

Tegoroczna edycja to zdecydowanie najdłuższy maraton muzyki trance w Polsce w tym roku, który potrwa 12 godzin. Na scenie pojawi się aż 12 artystów. Oto pełny skład:

– Markus Schulz
– Ferry Corsten
– Cosmic Gate
– Andrew Rayel
– Menno de Jong
– Kai Tracid
– David Gravell
– Jochen Miller
– Arctic Moon
– Rodg
– UCast
– Sam Jones
– Sasha Dubrovsky (warm-up)

trance-xplosion-reborn-plakat

Na szczególną uwagę zasługuje występ headlinerów (Markus Schulz oraz Ferry Corsten), którzy po raz pierwszy w Polsce oprócz swoich solowych dj setów, zagrają seta B2B oraz wspólne zagranie numeru “AR” przez Cosmic Gate oraz Markus Schulz! To jeszcze nie koniec niespodzianek dotyczących artystów, które zostały przygotowane. O kolejnych informacje będą ujawniane sukcesywnie.

Jak przystało na to wydarzenie, oprawa wizualna oraz efekty specjalne będą oszałamiające!

Wydarzenie na Facebooku: facebook.com/events/372450923169915

Bilety: wlotki.pl

Oficjalne timetable wydarzenia:

trance-xplosion-reborn-tt

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.