Tropical Vibe 2018 – Start sprzedaży biletów i pierwsi artyści sceny Tropical Smash!

28 maja 2018

Koniecznie zapiszcie sobie datę 31 sierpnia – 1 września, bo właśnie wtedy odbędzie się pierwsza edycja nowego, polskiego festiwalu Tropical Vibe. Wydarzenie odbędzie się w miejscowości Straszęcin, gdzie na 12 hektarach powierzchni wypełnionej roślinnością, pojawią się aż 4 sceny w tym wyjątkowy Main Stage.

Już dziś ruszyła sprzedaż biletów na Tropical Vibe, gdzie cena za standardowy dwudniowy karnet wynosi 274 zł, a bilet na jeden dzień 187 zł. Jest to pierwsza pula biletów, która obowiązuje do wyczerpania! W sprzedaży są również wejściówki VIP z obszernym, dodatkowym pakietem.

BILETY: http://tropicalvibe.pl/bilety

Przy okazji startu sprzedaży biletów, poznaliśmy również pierwszych artystów, którzy wystąpią na scenie Tropical Smash. Jest to scena poświęcona muzyce Hardstyle, na której zagrają:

– The Prophet
– Donkey Rollers
– Zany
– MC DV8
– Driver

Są to pierwsze aliasy, które zawitają na scenę Tropical Smash, a kolejne poznamy już niedługo. Podobnie z artystami, którzy pojawią się na pozostałych scenach, gdzie będą prezentowane m.in. takie gatunki, jak Future House, Big Room, Trap czy Trance.

Fanpage: www.facebook.com/TropicalVibeFestival
Wydarzenie: www.facebook.com/events/2048769522041638

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.