Tropical Vibe, czyli nowy festiwal muzyki elektronicznej w Polsce. Tego jeszcze nie było!

26 Kwi 2018

Miłośnicy muzyki elektronicznej mają powody do radości, bowiem na terenie naszego kraju odbędzie się nowy festiwal w pełni poświęcony muzyce elektronicznej. Tropical Vibe, bo tak brzmi jego nazwa, stawia na różnorodność brzmień i niepowtarzalny klimat nawiązujący do kultury Azteków czy Majów. Wydarzenie odbędzie się na terenie o powierzchni 12 hektarów pokrytym piękną roślinnością, na którym powstanie potężna scena główna oraz kilka dodatkowych o niestandardowym formacie. Po zachodzie słońca, cała oprawa zostanie podświetlona, tym samym tworząc magiczną i niepowtarzalną atmosferę Tropical Vibe.

“Wszystko to tworzy historię, która będzie opowiadana przez pokolenia” – motto pierwszej edycji Tropical Vibe

Organizatorzy postanowili zadbać o łatwy transport, dlatego z 11 wybranych miast w Polsce będą kursowały busy bezpośrednio dowożące na teren imprezy. Na ten moment nie znamy cen biletów, ale według zapowiedzi – mają być niezwykle atrakcyjne. Patrząc na rozmach przedsięwzięcia możemy być spokojni o line-up, bo kilka scen z pewnością wypełnią artyści z górnej półki i to z przeróżnych gatunków muzycznych. Projekt był przygotowywany ze starannością i pasją przez 3 lata, a w tym roku ujrzy światło dzienne.

Tropical Vibe odbędzie się w Straszęcinie i będzie trwał dwa dni od 31 sierpnia do 1 września. Więcej informacji poznamy już niedługo, a tymczasem zachęcam do polubienia fanpage festiwalu oraz dołączenia do wydarzenia!

Fanpage: facebook.com/TropicalVibeFestival
Wydarzenie: facebook.com/events/2048769522041638

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.