Twoloud i DJ Kuba & Neitan w topce zestawienia Beatport. Oby tak dalej!

18 Wrz 2017

twoloud-dj-kuba-neitan-news

Od pewnego czasu mało słyszymy o jednym z najbardziej znanych niemieckich duetów, czyli formacji twoloud. Przez ostatni rok zajmowali się promocją swojego labelu Playbox i to z sukcesem. Efekty były widoczne szczególnie w serwisie Beatport, gdzie co miesiąc co najmniej 3 albo 4 numery z ich wytwórni pojawiały się w zestawieniu Beatport Top 100 Electro House. Najlepszym przykładem jest sukces singla “Techno Rocker” Base Attack oraz Bounce Inc., który utrzymuje się w Top 10 przez prawie 2 miesiące!

Po ostatnim sukcesie singla “Free” razem z francuskim producentem MureKain, przyszedł czas na kolejny. Tym razem niemieckie duo postanowiło zaprosić do współpracy polski duet DJ Kuba & Neitan, z którym już wcześniej współpracowali przy utworze “ROCK!”, wydanym na początku 2016 roku.

Utwór nazywa się “Mirror On The Wall”. Nawiązuje on stylem do poprzedniego singla Polaków, czyli “Bring The House”, wydane również w Playbox Music. Chwytliwy wokal, niczym prosto z utworów Major Lazer oraz szybko zapadająca pamięć melodia – te czynniki mogą świadczyć o tym, że utworów odniesie sukces!

No właśnie, jak już jesteśmy przy sukcesach… Kilka dni po premierze w/w utwór odnotował 5 miejsce w serwisie Beatport w dziale Electro House, wyprzedzając takich artystów jak Tiesto, Skrillex czy TJR.

https://www.facebook.com/kubawronski/posts/10212361610108782

Mam nadzieję, że utwór dotrze na pierwsze miejsce tego zestawienia, bo w pełni na to zasługuje!

Zdjęcie: Twoloud Facebook

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor