Ultra 2020 – Festiwal dogadał się z Miami? Madeon powraca po 7 latach!

Doniesień o Ultra Music Festival 2020 ciąg dalszy, ale tym razem są to pozytywne informacje. Jak donosi portal YourEDM, zaufana osoba z kręgu organizacji Ultra zdradziła, że została podpisana finalna umowa z miastem Miami. Na ostateczne zatwierdzenie współpracy wskazuje również kolejne, wyjątkowe ogłoszenie.

Tajny informator o umowie Ultra

Swego czasu Ultra Music Festival hucznie ogłosiło, że powraca do Bayfront Park. Informacja ta wzbudziła ogromny entuzjazm fanów festiwalu, bo to właśnie w tej lokalizacji miały miejsce legendarne występy, jak np. zakończenie współpracy jak i powrót Swedish House Mafii. Radość trwała w najlepsze, jednak cień na sprawę rzuciły doniesienia gazety Miami Herald.

Okazało się, że Ultra nadal nie podpisało finalnej umowy z Miami. Mimo zatwierdzenia imprezy w głosowaniu Rady Miasta, nadal brakowało ostatecznego dokumentu. Skorzystali z tego przeciwnicy festiwalu, czyli okoliczni mieszkańcy i złożyli oni pozew przeciwko Miami. Oczywiście ich celem było odwołanie wydarzenia, a podstawą miały być nieprawidłowości podczas głosowania.

Tajny informator portalu YourEDM donosi, że zostały dopięte ostatnie ustalenia i tym samym została podpisana ostateczna umowa pomiędzy Ultra i Miami. Póki co, nie są to oficjalne informacje, ale nowe ogłoszenie artysty, który wystąpi na UMF wskazuje, że faktycznie może to być prawdą.

Madeon wraca na Ultra po 7 latach

Po ostatnim ogłoszeniu Kygo, który ostatnio zagrał na UMF w 2017 roku, jako niespodzianka, przyszła pora na kolejny wielki powrót. Do line-upu Ultra Music Festival 2020 dołączył jedyny w swoim rodzaju producent – Madeon.

Wraz ze swoim kalejdoskopem brzmień, na Live Stage podczas Ultra 2020 w marcu, po 7-letniej przerwie wystąpi Madeon” – Ultra

Utalentowany, francuski producent wystąpi na Live Stage, gdzie będzie mógł zaprezentować pełnię swoich umiejętności. Madeon powróci na Ultra Music Festival po trwającej aż 7 lat przerwie. Mimo, że nie cieszy on się w Polsce ogromną popularnością, to zdecydowanie jest to jeden z najbardziej utalentowanych producentów młodego pokolenia.

Wystarczy przypomnieć “Shelter” stworzone z Porterem Robinsonem czy też fantastyczny album “Adventure” z 2015 roku. Osobiście regularnie wracam do twórczości Madeona, w tym do legendarnego “Finale”. Mam nadzieję, że ujrzymy fragment jego występu podczas transmisji na UMF TV!

Zobacz również:

Madeon – Finale

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.