Ultra Music Festival 2020 – Mnóstwo niespodzianek! Ekskluzywne występy

Ultra Music Festival postanowiło w kreatywny sposób poinformować o pierwszych gwiazdach z line-upu. Na Insta Stories Ultra, zaczęły pojawia się tajemnicze obrazki – jedne bardziej, a inne mniej oczywiste. Ostatecznie w sieci pojawił się cały plakat z pierwszą fazą line-up Ultra 2020, który został “wykradziony” z oficjalnej strony.

Ultra 2020 stawia na ekskluzywność

Po chwilowej przeprowadzce, Ultra wraca do legendarnego Bayfront Park. Z tego okazji, organizatorzy przygotowali dla nas wiele ekskluzywnych atrakcji. Mam na myśli pierwszą fazę line-upu, która obfituje w jedyne w swoim rodzaju sety. Przy wielu z ogłoszonych artystów znajdziecie dopisek “exclusive”, który oznacza, że w trakcie Miami Music Week wystąpią tylko na UMF. Przejdźmy do omówienia pierwszej fazy line-upu Ultra 2020.

Rozpiska została podzielona na headlinerów live-actów oraz tradycyjnych setów DJ-skich. Nie bez powodu, bo Ultra naprawdę ma się czym pochwalić! Do Bayfront Park z pewnością zawitają Flume, Gesaffelstein, Major Lazer oraz Zedd ze swoim show “The Orbit”. Zapewne zagrają oni na Live Stage, ale być może będą tutaj jakieś niespodzianki i któryś z artystów/zespołów zawita na główną scenę.

Jeśli chodzi o sety DJ-skie, to zacznę od wyszczególnienia specjalnych występów B2B, a nawet B3B. Nastąpi druga próba zorganizowania wspólnego koncertu Adama Beyera i Cirez D (aka Eric Prydz). Swoje siły połączą również Jauz i NGHTMRE, a także Slander i Kayzo. B2B zagrają również Maceo Plex i Carl Cox, który to wystąpi aż trzy razy!

Sety B3B, czyli zaangażowanie trzech muzycznych aliasów do jednego występu, zaowocowało naprawdę ciekawymi połączeniami. Pierwszy z nich, to Jamie Jones B3B Carl Cox B3B z tajemniczym artystą, jeszcze nie ujawnionym artystą. Drugie B3B poznaliśmy w całości i jest to Dubfire, Nicole Moudaber i Paco Osuna.

Na Ultra 2020 wystąpią również Martin Garrix, DJ Snake, Afrojack, Above & Beyond, Amelie Lens, Armin van Buuren, David Guetta, Fisher, Richie Hawtin, Tale of Us, a także ponownie, tym razem solo, Eric Prydz oraz Carl Cox.

To dopiero początek emocji

Już jest niesamowicie, a to dopiero pierwsza faza line-upu! Widać, że Ultra stawia na równowagę pomiędzy tymi popularnymi, jak i undergroundowymi brzmieniami. Fani obu nurtów znajdą coś dla siebie i to naprawdę z topowej półki. Pozostaje nam czekać na kolejne ogłoszenia i zapowiedź transmisji. Oby do marca!

Dołącz do polskiej grupy fanów Ultra: Ultra Music Festival (UMF) | Team Poland

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.