Ultra Abu Dhabi zostało odwołane nad 3 dni przed startem. Znamy powód!

Ultra Abu Dhabi zostało odwołane na 3 dni przed startem festiwalu. Wydarzenie miało rozpocząć się 5 marca, jednak ze względów bezpieczeństwa, lokalni organizatorzy postanowili odwołać imprezę. Co ważne, wszystkie osoby, które zakupiły bilet otrzymają zwrot pieniędzy.

Ultra Abu Dhabi w innym terminie?

Na mediach społecznościowych i stronie internetowej Ultra Abu Dhabi, pojawiła się informacja o odwołaniu wydarzenia. Okazuje się, że lokalni organizatorzy, którzy realizują festiwal na licencji Ultra, podjęli decyzję o anulowaniu imprezy. W tym wypadku, włodarze ogłosili, że zwrócą pieniądze za bilety.

“Lokalny organizator Ultra Abu Dhabi odwołał nadchodzące wydarzenie. Pieniądze za bilety zostaną zwrócone poprzez punkt zakupu.”Ultra

O ile ta krótka wiadomość nie wiele tłumaczy i pozostawia miejsce na domysły, o tyle kolejna rzuca nieco światła na sprawę. Ultra Abu Dhabi zostało odwołane ze względu na środki podjęte w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa publicznego”. Chodzi tu o ograniczenia w podróżowaniu, których powodem jest koronawirus (Covid-19). Co ciekawe, zgodnie z tym oświadczeniem, festiwal został odwołany, ale już niedługo zostanie ogłoszona nowa data.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ultra Music Festival odbędzie się pomimo zagrożenia koronawirusem!

“Ważna wiadomość – Ultra Abu Dhabi przełożone.

Kochani,

zgodnie z naszym zobowiązaniem do dostarczania niesamowitego doświadczenia Ultra naszym gościom oraz w ramach lokalnych i międzynarodowych środków podjętych w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa publicznego, Ultra Abu Dhabi 2020 zostaje przełożone. Decyzja została podjęta ze względu na ograniczenia w podróżowaniu, nałożonych przez niektóre kraje i linie lotnicze na poszczególne osoby i grupy.

Nie możemy się doczekać, aby w bliskiej przyszłości ogłosić nową datę. Pieniądze za bilety zostaną zwrócone poprzez punkt zakupu.” – Ultra

Wychodzi na to, że pierwsza edycja Ultra Abu Dhabi będzie musiała zaczekać na dogodniejszy termin. Podczas festiwalu mieli wystąpić, m.in. DJ Snake, Alesso, Eric Prydz czy też Major Lazer. Warto dodać, że obostrzenia dotkną wszystkie wydarzenia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Join us for the Debut Edition of Ultra Abu Dhabi

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.