Ultra Brasil 2016 – Pierwszy festiwal EDM w Rio de Janeiro!

ultra-brasil-2016-news

Na całym świecie odbywają się olbrzymie festiwale muzyczne, które gromadzą w jednym miejscu setki tysięcy fanów. Rosnąca popularność elektronicznej muzyki tanecznej sprawia, że opłaca się organizować takie eventy na całym świecie. Niegdyś trzeba było lecieć do Miami w USA lub Boom w Belgii, aby przeżyć tak wielką imprezę, a teraz na każdym kontynencie odbywa się po kilka tego typu wydarzeń.

Po sukcesach Tomorrowland Brasil i EDC Brasil, było kwestią czasu, aż zawita tam również marka Ultra. W końcu pojawiło się oficjalne ogłoszenie, że w październiku odbędzie się pierwsza edycja Ultra Brasil. Co ciekawe, wszystkie inne festiwale odbywają się w miejscowości Sao Paulo, natomiast Ultra odbędzie się w samym Rio de Janeiro. Tym samym będzie to pierwsza taka impreza w tym mieście. Więcej informacji poznamy już niedługo, a póki co, zostawiam Was z oficjalną zapowiedzią.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.