Ultra Europe 2017 – Oficjalny aftermovie w 4k!

ultra-europe-2017-official-aftermovie

Do marca, kiedy to  odbywa się Ultra Music Festival w Miami, pozostało jeszcze trochę czasu. Jednak nie jest to jedyne wydarzenie spod szyldu Ultra, jakie odbywa się w ciągu roku. Trasa Ultra Worlwide nieustannie powiększa się o kolejne lokalizacje, z czego najciekawszą – z naszego punktu widzenia – jest ta odbywająca się w Europie.

Organizatorzy Ultra, jak mało kto dbają o marketing, więc i w tym roku nie zabrakło oficjalnego aftermovie. Film trwa niespełna 10 minut, z czego początek to całkiem długi wstęp oddający klimat samej lokalizacji imprezy i ukazujący piękno natury. Następnie czeka nas prawdziwa podróż przez przeróżne kadry z głównej sceny. W tle możemy usłyszeć między innymi takich artystów, jak Jay Hardway czy Throttle. Całość naprawdę robi wrażenie, z czego mi najbardziej przypadła do gustu końcówka, mniej więcej od 8 minuty. Mam wrażenie, że umieszczono tam większość z najlepszych ujęć. Za projekt odpowiada Final Kid, który to tworzy wszystkie materiały dla Ultra. Warto zobaczyć!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.