Ultra Europe 2017 zaprasza na livestream! Jesteście gotowi?

ultra-europe-flag

Mając w głowie Sunrise Festival czy Tomorrowland, mogliście zapomnieć o tym, że tydzień wcześniej odbywa się na Starym Kontynencie jeszcze jedno bardzo interesujące wydarzenie. Mam tu na myśli piątą już edycję Ultra Europe, odbywającą się na stadionie Hajduka w chorwackim Splicie. W dniach 14-16 lipca będą na to miejsce zwrócone oczy europejskich fanów EDM, często traktujących to wydarzenie jako swoistą rozgrzewkę przed dwuweekendowym Madness.

Pełen line-up został ujawniony już jakiś czas temu. Na czterech scenach, podczas trzydniowego eventu wystąpi w sumie 104 DJ-ów i producentów, a wśród nich polski akcent – Adam de Great, który otworzy w niedzielę scenę UMF Radio.

Wzorem poprzednich lat, słuchacze z całego świata będą mogli cieszyć się choć namiastką tego, co będzie dziać się na miejscu. Podczas wszystkich trzech dni festiwalu aktywny będzie livestream! A rozpoczyna się on już w ten piątek, dokładnie o godzinie 23:00. W ubiegłym roku setów na żywo było niewiele – za to widzowie mogli uświadczyć występów z odtworzenia z godzin wcześniejszych. Bezpośrednia relacja dotyczyła głównie headlinerów. Mam nadzieję, że tym razem zostanie to rozwiązane inaczej – chociażby tak, jak podczas tegorocznego Ultra Singapore.

Dokładne informacje dotyczące timetable livestreamu zaczną się pojawiać prawdopodobnie w piątek. Już teraz mogę powiedzieć, że na naszej stronie pojawi się okno streamu wraz z czatem. Już nie mogę się doczekać, więc tym bardziej zapraszam!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor