Ultra Europe 2017 – Znamy timetable imprezy!

ultra-europe-2016-wszystkie-sety

Już jutro rozpoczyna się piąta edycja Ultra Europe, jednej z licznych imprez spod znaku Ultra Worldwide. Bilety wyprzedane, imprezowicze zbierają się w okolicach Splitu, by już od jutra, na stadionie miejscowego Hajduka, po raz kolejny stworzyć niezapomnianą atmosferę.

Długo musieliśmy czekać na informacje dotyczące tego, jak długie będą sety poszczególnych DJ-ów. Dziś po południu na social mediach eventu w końcu pojawiły się wszystkie informacje na ten temat. Oczywiście już kilka tygodni temu ujawniona została kolejność wykonawców, którzy pojawią się na czterech scenach Ultra Europe, ale dopiero dziś dopisano do nazwisk godziny występów. Wszelkie szczegóły znajdziecie poniżej.

WAŻNA INFORMACJA – Chorwacja znajduje się w środkowoeuropejskiej strefie czasowej (a więc tej samej, w której leży Polska), a więc niczego nie musicie przeliczać!

mainstageresistancearcadiaumf-radio

Jeśli ktoś nie widział innego artykułu na temat Ultra Europe na naszej stronie z tego tygodnia – w tym roku także będzie miała miejsce transmisja LIVE za pośrednictwem UMF TV. Więcej szczegółów zostanie upublicznionych jutro, ale już teraz możemy domniemywać, że podczas wszystkich trzech dni nadawanie potrwa od 23:00 do 5:00 rano.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor