Ultra Europe 2018 – Druga faza line-upu!

Poznaliśmy drugą fazę line-upu Ultra Europe 2018! Jeden z największych europejskich festiwali będzie gościł wiele gwiazd EDM, z czego do składu dołączyło ponad 30 artystów, w tym m.in. Steve Aoki, Seth Troxler, Jamie Jones i wielu innych.

Scena RESISTANCE zyskała headlinerów w osobach Jamie Jones, Joseph Capriati, Loco Dice, Marco Carola, The Martinez Brothers, Paco Osuna, Seth Troxler oraz Carl Cox. Lista robi wrażenie, a do line-upu dołączyły kolejne gwiazdy sceny Techno, a konkretnie Charlotte de Witte, Craig Richards, Nic Fanciulli i Dense & Pika.

Druga faza line-upu zawiera również talenty z gatunków od Deep House do Trance. Po raz pierwszy zjawią się Crankdat, Sick Individuals, Ilian Bluestone, Cheat Codes, Lost Kings i wielu innych. Do grona powracających artystów można zaliczyć Jewelz & Sparks, Cosmic Gate i Maddix.

Ultra Europe jest częścią olbrzymiej marki Ultra Worldwide, gdzie w Chorwacji odbywa się edycja poświęcona staremu kontynentowi. Ultra Europe odbędzie się w dniach od 6 do 8 lipca na Poljiud Stadium.

BILETY: ultraeurope.com

HEADLINERS

Afrojack
Alesso
Armin Van Buuren
Axwell /\ Ingrosso
Carl Cox
The Chainsmokers
David Guetta
DJ Snake
Eric Prydz
Galantis
Hardwell
Jamie Jones
Joseph Capriati
Loco Dice
Marco Carola
Marshmello
The Martinez Brothers
Paco Osuna
Seth Troxler
Steve Angello
Steve Aoki

SUPPORT

Ben Nicky
Blastoyz
Charlotte De Witte
Cheat Codes (Live)
Cosmic Gate
Craig Richards
Crankdat
Dense & Pika
DISTO
Dr Phunk
Eats Everything
Estiva
Gregor Salto
Ilan Bluestone
Jewelz & Sparkz
Julian Jordan
KAAZE
KhoMha
KIIDA
KURA
Lost Kings
Maddix
MaRlo
Merk & Kremont
Nic Fanciulli
NLW
Ravitez
Retrohandz
Ricky Breaker
Sick Individuals
Suyano
Tomy DeClerque
Vini Vici

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.