Ultra Europe 2019 – Oficjalny aftermovie z polskim akcentem!

Na oficjalnym kanale UMF TV pojawił się aftermovie z Ultra Europe 2019. Ekipa odpowiedzialna za nagrania i montaż postawiła na oryginalną koncepcję, która ukazuje nie tylko piękno festiwalu, ale i kraju w którym się odbywa – Chorwacji. W trwającym niecałe 9 minut filmie, pojawił się polski akcent w osobie Adama De Great.

Ultra Europe i polski akcent

Tegoroczna edycja Ultra Europe wzbudziła wiele emocji. Nie mam na myśli jedynie line-upu, w którym znalazła się m.in. Swedish House Mafia, ale również zmianę lokalizacji, w której odbywa się festiwal. Impreza została przeniesiona z Poljud Stadium do Mladeži Park. Przeprowadzka była realizowana w ostatniej chwili, a umowa na nowy teren obowiązuje do 2022 roku.

Ekipa Final Kid, która odpowiada za wszystkie aftermovie dla Ultra, postawiła na oryginalną koncepcję. Przez pierwsze 2-3 minuty obserwujemy przygotowania dwóch uczestniczek festiwalu, które zgrabnie przeplatają ujęcia terenu Chorwacji. Całość wygląda wręcz bajkowo! Ostatecznie dziewczyny wraz z autostopowiczem wsiadają do samochodu i wspólnie ruszamy na Ultra Europe.

Ultra Europe 2019 – Zdjęcie

Niesamowite ujęcia i mistrzowskie zgranie z muzyką, to coś do czego Final Kid zdążyło nas przyzwyczaić. Aftermovie spod ich ręki, to światowa czołówka i punkt odniesienia dla wszystkich firm w branży. Mimo, że materiał nie jest szczególnie długi, to nie zabrakło w nim miejsca na polski akcent.

Około 5 min. 56 sek. ujrzymy polskiego DJ-a i producenta Adama De Great, który to zagrał na scenie UMF Radio. Miło zobaczyć polską reprezentacją na tak znanym festiwalu. Nie zabrakło również kilku ujęć polskiej flagi, która to coraz częściej jest pokazywana w relacjach z dużych imprez.

Przyszłoroczna edycja Ultra Europe 2020 odbędzie się w dniach 10-12 lipca, bilety już są w sprzedaży w cenie 159 euro: http://bit.ly/UltraEurope2020

Dołącz do polskiej grupy fanów Ultra: Ultra Music Festival (UMF) | Team Poland

Zobacz również:

Ultra Europe 2019 – Oficjalne aftermovie

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.