Ultra Europe 2020 ogłosiło drugą fazę line-upu. Ośmiu nowych artystów!

Ultra Europe ogłosiło drugą fazę line-upu, która zawiera ośmiu nowych artystów. Do składu, który wystąpi podczas europejskiej edycji Ultra dołączyli, m.in.: Above & Beyond, Nicky Romero i Oliver Heldens. Organizatorzy zapewnili mocne uzupełnienie line-upu, który prezentuje się nadzwyczaj okazale!

Ultra Europe 2020 z drugą fazą line-upu

Dziś poznaliśmy drugą fazę line-upu Ultra Europe 2020, która uzupełniła skład o ośmiu nowych artystów. Do grona headlinerów dołączyli: Above & Beyond, Joseph Capriati, Oliver Heldens i Vini Vici. Nie mniej ciekawi wyglądają nowe aliasy w sekcji support, a są to: Dash Berlin, Dillon Francis, Krewella oraz Nicky Romero.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ruszaj na Ultra Europe z mega ekipą. Sprawdź ofertę Ultra Party Camp!

Patrząc na całą – ogłoszoną do tej pory – listę artystów, to naszym oczom ukazuje się naprawdę mocny skład. Festiwal stawia na różnorodne brzmienia, a więc nie zabraknie muzyki Trance, Trapu, Bigroomu, House’u, Progressive House’u, a także Techno. O fanów tego ostatniego z wymienionych gatunków, zadbają reprezentanci sceny Resistance Croatia. Już teraz jest ciekawie, a to jeszcze nie koniec, bo czekają nas jeszcze ogłoszenia z ostatnie, trzeciej fazy!

Aktualnie ogłoszony line-up Ultra Europe 2020 (faza druga):

 • Headlinerzy:
  Above & Beyond
  Adam Beyer
  Afrojack
  Armin van Buuren
  Charlotte de Witte
  David Guetta
  DJ Snake
  Galantis
  Joseph Capriati
  Maceo Plex
  Marco Carola
  Marshmello
  Oliver Heldens
  Pendulum TRINITY
  Richie Hawtin
  Steve Aoki
  Vini Vici

 • Support:
  ANNA
  Dash Berlin
  Dillon Francis
  Krewella
  Nicky Romero

Ultra Europe 2020 odbędzie się dniach 10-12 lipca w nowej lokalizacji, którą jest Park Mladeži w Splicie. Będzie to druga edycja festiwalu na nowym terenie, który oferuje więcej przestrzeni i swobody. Co roku, wydarzenie przyciąga dziesiątki tysięcy fanów muzyki elektronicznej z całego świata. Marka Ultra jest gwarancją zarówno wspaniałego line-upu, jak i zabawy na najwyższym poziomie!

Jeśli chcecie jechać na Ultra Europe 2020 w towarzystwie innych miłośników muzyki elektronicznej, to sprawdźcie ofertę polskiej firmy Ultra Party Camp. Zapewniają w pełni zorganizowany wyjazd, który łączy w sobie zabawę na festiwalu i wypoczynek w Chorwacji. Jeśli chcecie zaoszczędzić 50 zł (na każdej z osób), to pamiętajcie aby skorzystać z kodu rabatowego: essentialmusic | Więcej informacji: http://bit.ly/UltraEurope2020EM

Ultra Europe 2020 – Line-up faza 2

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.