Ultra Europe 2020 – Sześciu headlinerów sceny Resistance!

Ultra Europe odkryło kolejne karty z line-upu i są to naprawdę mocne ogłoszenia. Poznaliśmy sześciu headlinerów sceny Resistance, która jest poświęcona tym mniej popularnym, undergroundowym brzmieniom. Jeśli ktoś z Was kocha tego typu muzykę, to te aliasy, z pewnością przekonają Was do podróży na Ultra Europe 2020. O kim konkretnie mowa?

Ultra Europe 2020 – Headlinerzy sceny Resistance

Ultra Europe przygotowało nie lada niespodziankę dla fanów undergroundowych brzmień. Organizatorzy opublikowali grafikę, która prezentuje sześciu headlinerów sceny Resistance. W dniach 10-12 lipca w Splicie, wystąpią Adam Beyer, Anna, Charlotte De Witte, Maceo Plex, Marco Carola oraz Richie Hawtin. Nie ulega wątpliwości, że to naprawdę mocny skład.

Ultra Europe 2020 – Headlinerzy sceny Resistance

Co prawda, o Richie Hawtin wiedzieliśmy już wcześniej, bo widniał on na plakacie prezentującym pierwszą fazę line-upu. Nie zmienia to faktu, że wystąpi w doborowym towarzystwie. Jak już mowa o wcześniejszych ogłoszeniach, to przypomnę również pierwszą fazę line-upu Ultra Europe 2020. Na ten moment wiemy, że do Splitu przybędą również: Afrojack, Armin van Buuren, Marshmello, David Guetta, Galantis, DJ Snake, Pendulum oraz Steve Aoki.

Ultra Europe 2020 – Pierwsza faza line-upu

Pierwsze ogłoszenia Ultra Europe 2020 prezentują się wyjątkowo ciekawie, tym bardziej, że to dopiero początek emocji. Zapewne już niedługo poznamy kolejne gwiazdy z line-upu, a biorąc pod uwagę markę Ultra, możemy być spokojni o dobór artystów.

Jeśli chcecie jechać na Ultra Europe 2020 w towarzystwie innych miłośników muzyki elektronicznej, to sprawdźcie ofertę polskiej firmy Ultra Party Camp. Zapewniają w pełni zorganizowany wyjazd, który łączy w sobie zabawę na festiwalu i wypoczynek w Chorwacji. Jeśli chcecie zaoszczędzić 50 zł (na każdej z osób), to pamiętajcie aby skorzystać z kodu rabatowego: essentialmusic | Więcej informacji: http://bit.ly/UltraEurope2020EM

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.