Ultra Japan 2017 ujawniło pierwszą fazę line-upu!

ulra-japan-2017-min

Kiedyś czekaliśmy na dosłownie kilka festiwali, które odbywały się raz do roku. Teraz jesteśmy świadkami potężnej ilości mniejszych i większych imprez, które odbywają się na całym globie. Jedną z czołowych marek jest Ultra, które głównie kojarzone jest z Ultra Music Festival w Miami. To jednak tylko część przedsięwzięcia, które prowadzone jest na znacznie szerszą skalę. Mówię tu o pomniejszych edycjach festiwalu, które odbywają się w różnych zakątkach świata, tak jak np. Ultra Japan.

Organizatorzy postanowili ujawnić pierwszą fazę line-upu, która prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Oprócz gwiazd pokroju Tiesto, Alesso czy Hardwella, wystąpią również m.in. Porter Robinson i Empire of the Sun. Jest to oryginalne zestawienie, które zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Zakładam, że niewielu z Was wybiera się na ten event, ale zawsze pozostaje live stream.

ultra-japan-2017-1-lineup

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.