Ultra Korea 2015 – Official Aftermovie

ultra-korea-aftermovie-2015-news

Z roku na rok, na całym świecie pojawiają się nowe edycje największych i najpopularniejszych festiwali EDM. Niegdyś Ultra czy Tomorrowland odbywały się tylko w jednej lokalizacji, a teraz mają swoje odsłony praktycznie w każdym zakątku Ziemi. Świadczy to o rosnącej popularności muzyki elektronicznej, która cały czas ewoluuje i przekonuje do siebie nowych słuchaczy.

Mimo, że wiele aspektów festiwali jest po prostu kopiowana, to jednak miejsce odbycia się imprezy ma ogromny wpływ na jej klimat. Głównie dlatego warto oglądać różnego rodzaju relacje, które ukazują bawiącą się publiczność z całego świata i ich reakcję na muzykę. Nie da się ukryć, że część producentów cieszy się większą popularnością w danym regionie globu i zdarza się, że to właśnie podczas jednego z pomniejszych wydarzeń, grają swoje najlepsze sety.

Dwa dni temu na kanale UMF TV, pojawił się oficjalny aftermovie z tegorocznej edycji Ultra Korea 2015. Podsumowanie zawiera całkiem ciekawą tracklistę, w skład której wchodzą:

1. Raiden feat. Bright Lights – Heart of Steel (nie został jeszcze wydany)
2. John Christian, Arin Tone & Corey James – Collage
3. Deniz Koyu feat. Amba Shepherd – The Way Out

Podsumowanie zawiera mnóstwo ujęć z festiwalu, gdzie wystąpili m.in. Skrillex, David Guetta, Porter Robinson i Hardwell. Za dnia momentami wygląda to jak zwykła impreza, jednak w nocy widać potęgę sceny i pirotechniki. Warto poświęcić te 7 minut i obejrzeć.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.