Ultra Korea 2016 – Sprawdź godziny transmisji!

9 Cze 2016

Ultra Korea 2016
Już jutro startuje live stream z Ultra Korea 2016! Koreańska edycja znanego na całym świecie Ultra Music Festival, które co roku podbija Miami i przyciąga setki tysięcy fanów elektronicznej muzyki. Na całym globie odbywają się sub-edycje, które cieszą się nie mniejszą popularnością. Trudno się dziwić, bo patrząc na line-up jutrzejszego wydarzenia, nie sposób przejść obojętnie. Tradycyjnie, artyści wystąpią na czterech scenach, czyli: Main Stage, Live Stage, Underground Stage i Magic Beach Stage. Impreza będzie trwała trzy dni, w trakcie których usłyszymy między innymi Martina Garrixa, Axwell/\Ingrosso, Avicii, Knife Party i Afrojacka.

Transmisja odbędzie na YouTube, na kanale UMF TV. Każdego dnia, stream startuje o 9:00 i trwa do 15:30, 15:45 lub 16:00 (w zależności od dnia). Poniżej znajdziecie oficjalną rozpiskę transmisji oraz timetable festiwalu. Jak tylko organizatorzy udostępnią informacje na temat transmitowanych setów z Ultra Korea 2016, uzupełnię je w tym temacie.

P.S. Na profilu Ultra Korea są inne godziny zakończenia streamu niż na zapowiedzi wideo. Na ten moment nie wiadomo, o której kończy się transmisja, ale na pewno zaczyna się o 9:00.

Oficjalny timetable drugiego dnia:

umf-korea-2016-day-2

 

ultra-korea-2016-stream-piątek

ultra-korea-2016-stream-sobota

ultra-korea-2016-stream-niedziela

Ultra Korea | Facebook | Twitter | WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.