Ultra Korea 2016 – Line-up, którego można pozazdrościć!

ultra-korea-2016-foto-news

Wiem, że non stop pojawiają się line-upy z kolejnych festiwal i część osób narzeka, że nie ma powodu do zachwytów, bo wszędzie jest to samo. Faktycznie w wielu przypadkach tak jest, jednak w tym roku nie możemy narzekać na ilość oryginalnych niespodzianek. Organizatorzy topowych wydarzeń prześcigają się w ilości i jakości gwiazd, które zaprezentują swoją twórczość. W przypadku tych mniejszych przedsięwzięć trzeba to dokładnie przemyśleć.

Jakiś czas temu została ujawniona druga faza line-upu Ultra Korea. W dniach 10-12 czerwca w Seulu odbędzie się 5 edycja tego festiwalu. Spojrzałem na listę producentów, którzy uświetnią tę imprezę i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem. Może i line-up nie przytłacza ilością, ale za to tworzy solidną stawkę ciekawych artystów. Mowa tu o m.in. Deadmau5-sie, Knife Party, Jauzie, Martinie Garrixie, duecie Axwell /\ Ingrosso, Afrojacku i Avicii’m.

Poniżej znajdziecie oficjalny plakat. Pozostaje czekać na transmisję!

ultra-korea-2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.