Ultra Mexico ujawniło drugą fazę line-upu. Jest na bogato!

ultra-korea-2016-stream-news

Wielkimi krokami zbliża się bardzo intensywny okres dla wszystkich Ultranauts z całego świata, bowiem po wakacyjnej przerwie pełną parą wracają eventy spod znaku Ultra Worldwide. We wrześniu i październiku karuzela rozkręci się w po obydwóch stronach Pacyfiku. Dziś jednak skupimy się na pierwszej w historii meksykańskiej edycji Ultra.

Zabawa w Mexico City trwać będzie 6 i 7 października. Na trzech scenach pojawi się ponad 50 aliasów, których zdecydowaną większość już znamy – wszak organizatorzy podali drugą fazę lineupu.

Do wcześniej ogłoszonych artystów, wśród których widnieją chociażby Armin van Buuren, Martin Garrix czy Afrojack, dołączyli kolejni –  m.in. Nicky Romero, Malaa oraz KSHMR. Do ujawnienia zostało jeszcze kilkanaście nazwisk, tak więc sprawa jest jak najbardziej rozwojowa.

Całą listę gwiazd znajdziecie poniżej. Zapewne możemy liczyć na livestream z imprezy za pośrednictwem UMF TV, tym bardziej więc z niecierpliwością czekam na muzyczne emocje, których niewątpliwie dostarczy kolejny event spod znaku Ultra Worldwide.

umf-mexico-phase-1-min

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor