Ultra Music Festival 2015 – Official Aftermovie

umf-2015-aftermovie-news

Długo przyszło nam czekać na oficjalne podsumowanie tegorocznej edycji Ultra Music Festival. Przez ten cały czas miałem przed oczami kapitalne występy Axwell /\ Ingrosso i Jack U. Nie żałuję ani minuty spędzonej na śledzeniu w internecie relacji z tego wydarzenia. Kapitalna oprawa audiowizualna i ludzie otwarci na różnego rodzaju muzykę sprawiają, że impreza ta cieszy się nigdzie indziej nie spotykamy klimatem.

Tegoroczne aftermovie, to przede wszystkim pokaz technicznych możliwości filmowania i montażu. Niektóre ujęcia wręcz zapierają dech w piersi i powodują opad szczęki. Dopiero po obejrzeniu tego filmu zdałem sobie sprawę jak mało widać na streamie. Ścieżka dźwiękowa, to kwestia gustu. Jednym może się podobać, a innym nie, ale na pewno nie można zarzucić autorom, że poszli na łatwiznę. Mieszanka House, Future House, Fidget, Progressive House i Dubstepu, to świetne połączenie, które nie potrzebuje uzupełnienia poprzez katowane do znudzenia, bigroomowe kawałki. Warto zobaczyć, bo na pewno nie będzie to czas stracony.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.