Ultra Music Festival 2015 – Zapowiedź Aftermovie

umf-2015-aftermovie-teaser-main

Ultra Music Festival, to jeden z największych na świecie festiwali muzyki elektronicznej. Co roku fani EDM śledzą to wydarzenie poprzez live stream lub będąc jednym ze szczęśliwców na miejscu. W tym roku organizatorzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania i zrealizowali jeden z najlepszych spektakli jakie w życiu widziałem. Gdyby ktoś dał mi do wyboru podróż na dowolny festiwal, to bez chwili wahania wybrałbym UMF. Zarwałem trzy noce śledząc relację na Twitchu i nie żałuję. Kluczowym elementem tak dużych imprez jest podsumowanie w postaci Aftermovie. Póki co mamy do dyspozycji jedynie krótką zapowiedź tego co ma się znaleźć w finalnej wersji. Już teraz można powiedzieć, że jest na co czekać. Za realizację odpowiada Final Kid, czyli ta sama osoba, która zrealizowała wcześniej projekty w tym kapitalny Aftermovie z 2013 roku.

Jeśli jeszcze raz chcecie poczuć klimat UMF lub nadrobić zaległości, to zapraszam do tematu z wszystkim setami z UMF 2015: https://essentialmusic.pl/umf-2015-wszystkie-sety/

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.