Ultra Music Festival 2016 – Druga faza line-upu!

umf-2016-line-up-2-news

Wielokrotnie powtarzałem, że moim ulubionym festiwalem EDM jest Ultra Music Festival w Miami. Wiem, że być może są większe lub zdecydowanie bardziej wypromowane imprezy, ale to właśnie UMF wierny jest zasadzie, że aranżacja artystyczna ma dopełniać muzykę, a nie na odwrót. Co roku śledzę stream i świetnie się bawię, głównie dlatego. że zarówno obraz jak i dźwięk są fantastycznej jakości. Projekty scen i nagłośnienie są ważne, ale najważniejsi są artyści, którzy prezentują swoje umiejętności.

W połowie grudnia ukazała się pierwsza faza line-upu UMF. Jeśli ktoś się zastanawiał czy kupić bilet, to długa lista topowych gwiazd prawdopodobnie była wystarczająca do rozwiania wątpliwości. Mimo wszystko, do rozpoczęcia festiwalu pozostaje coraz mniej czasu, a nie znaliśmy kolejne listy producentów, którzy będą mieli okazję zagrać na jednej ze scen. Muszę przyznać, że opłacało się czekać, bo… zapowiada się jedna z lepszy edycji Ultra Music Festival!

Do i tak potężnej ekipy dołączyli, m.in. Deadmau5 i nasz rodak Tom Swoon! Szczerze mówiąc jestem zdziwiony obecnością Joela, który w 2014 roku, podczas występu na głównej scenie “strollował” całe wydarzenie grając nową wersję “Animals” Martina Garrixa. Widać dogadał się zarówno z Arminem, jak i organizatorami, dzięki czemu będzie mógł zaprezentować swoją twórczość na scenie A State of Trance. Nie mniej cieszy mnie obecność Doriana, który zagra pierwszego dnia na scenie UMF Radio.

Nie mogę się doczekać 18 marca! Poniżej znajdziecie aktualny line-up, który nie jest ostatecznie zamknięty. Pozostaje jeszcze trzecia faza…

umf-2016-line-up-2-min

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.