Ultra Music Festival 2016 – “Miami In Motion”

umf-2016-miami-in-motion-news

Powoli rozpoczynamy odliczanie do jednego z największych festiwali EDM. Mowa oczywiście o Ultra Music Festival, które odbędzie się 18 marca w Miami. Co roku jesteśmy świadkami niesamowitej imprezy, która przyciąga setki tysięcy fanów elektronicznej muzyki z całego świata. Tegoroczna edycja zapowiada się równie dobrze, a nawet lepiej, jak poprzednie. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć nową scenę Resistance oraz oczywiście Main Stage.

Mimo, że UMF w zasadzie nie potrzebuje reklamy, to organizatorzy zaczynają podgrzewać atmosferę. Oprócz udostępnienia pierwszej fazy line-upu, pojawił się również filmik zatytułowany “Miami In Motion”. Jest to zbiór różnych ujęć, które ukazują miasto z troszkę innej perspektywy, niż tej znanej z transmisji festiwalu w internecie. Nie mogło również zabraknąć fantastycznych kadrów z imprezy. O ile ujęcia w dzień robią wrażenie, o tyle według mnie, druga część (od 2:53) jest znacznie ciekawsza. Polecam!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.