Ultra Music Festival 2016 – Paris Blohm i Conro autorami poszukiwanej piosenki!

umf-2016-conro-paris-blohm-news

Organizatorzy Ultra Music Festival nie pozwalają zapomnieć o imprezie, a przecież minęło dopiero kilka dni od jej zakończenia. Założę się, że wielu z Was nie przesłuchało jeszcze nawet połowy transmitowanych setów, które i tak będziemy wspominać, aż do następnej edycji. Taki ogrom muzyki, która zawiera mnóstwo jeszcze niewydanych kawałków może nieco przytłaczać, ale od czego są podsumowania każdego dnia oraz TOP 10 setów, które zamieściłem na stronie.

Tradycyjnie, UMF TV postanowiło podziękować widzom za wspólne śledzenie relacji z festiwalu. Z tej okazji zmontowali trzyminutowy filmik, który ukazuje ujęcia ze wszystkich scen wydarzenia. Całość utrzymana jest w nieco spowolnionym tempie, a to dlatego, że soundtrack również nie rwie tempa. W zasadzie jest to jedna piosenka i to dokładnie ta, który była użyta w spotach reklamowych pomiędzy poszczególnymi setami. Fani zachodzili w głowę, kto odpowiada za ten genialny numer i wreszcie znamy oficjalnych autorów.

Okazuje się, że jest to utwór Paris Blohm – Something About You (Conro’s Ultra Miami 2016 Remix). Zostanie on wydany w wytwórni Hardwella- Revealed Recordings. Konkretna data premiery nie jest jeszcze znana. Przyznam, że jestem zaskoczony, że piosenka ukaże się akurat w tym labelu, bo nijak nie kojarzy mi się on z tego typu brzmieniami. Czyżby Hardwell chciał spróbować czegoś nowego i nieco rozszerzyć horyzonty swojej wytwórni? Czas pokaże, a póki co delektujmy się nagraniami.

https://www.facebook.com/revealedrecordings/videos/1008940402514879/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.