Ultra Music Festival 2016 – Pełen line-up imprezy!

umf-2016-full-line-up-news

Ostatnio na stronie pojawia się wiele informacji na temat festiwali EDM. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ powoli rusza sezon największych imprez, a pierwszą z nich jest Ultra Music Festival w Miami. Do rozpoczęcia tego wydarzenia pozostało tylko siedem dni. Jest to idealny moment, aby przedstawić ostatnią fazę line-upu, który prezentuje się niezwykle ciekawie.

Widziałem na Facebooku komentarze, gdzie fani narzekali na brak Skrillexa, Olivera Heldensa czy Alesso. Osobiście uważam, że lepiej skupić się na pozytywnych aspektach, a tych nie brakuje. Dzięki nieobecności kilku topowych gwiazd pojawiło się miejsce dla mniej znanych, a jednak wartych uwagi artystów. Szczególnie cieszy mnie obecność KSHMR, Deadmau5-a, Prydza, Juliana Jordana, Dyro, Galantis i naszego rodaka Toma Swoona.

Nie mogę się doczekać weekendu, bo jestem pewien, że nie będę żałował czasu spędzonego na oglądanie transmisji. Poniżej znajdziecie ostateczną wersję line-upu.

umf-2016-full-line-up-main

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.