Ultra Music Festival 2016 – Pierwsza faza line-upu!

umf-2016-lineup-1-news

Ultra Music Festival, to jedno z tych wydarzeń, na które czeka się cały rok. Fantastyczna oprawa audiowizualna i niepowtarzalny klimat, to główne cechy tej imprezy. UMF uznawany jest za nieoficjalne rozpoczęcie sezonu festiwali. To właśnie tutaj możemy po raz pierwszy usłyszeć zapowiedzi utworów, które mają swoje premiery niekiedy kilka lat później. Świadoma i otwarta publiczność sprawia, że wiele topowych gwiazd uznaje to wydarzenie za najlepsze w swojej kategorii.

Wraz z rosnącą popularnością EDM, rośnie również budżet na organizację UMF. Inwestorzy są pewni zwrotu, więc nie boją się przeznaczyć więcej pieniędzy na nowe atrakcje. Jedną z nich jest scena Resistance, za która dopowiada firma Arkadia, i której projekt może wywołać zawrót głowy. W tym całym zamieszaniu nie zapomnijmy, że najważniejsza jest muzyka, a tej w przyszłym roku będzie jej po dostatkiem. Organizatorzy zaprezentowali pierwszą fazę line-upu, który prezentuje się wyjątkowo bogato. Oprócz standardowych gwiazd, jak Tiesto, Armin van Buuren czy Hardwell, wystąpią również m.in. NERO, Jauz, KSHMR i Sam Feldt. Niespodzianką jest powrót zespołu Pendulum, który zapowiedział swój wielki powrót. Poniżej znajdziecie oficjalną rozpiskę.

umf-2016-lineup-1

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.