Ultra Music Festival 2016 – Playlista z niewydanymi utworami

ultra-music-festival-2016-playlist-news

Jak zapewne zauważyliście, powoli spływają kolejne informacje na temat największych festiwali EDM. Ultra Music Festival i Tomorrowland prześcigają się w kolejnych zapowiedziach atrakcji, jaki ujawniają gwiazdy z line-upów poszczególnych scen. Zwykle największym zainteresowaniem cieszy się Mainstage, jednak wspólna scena Deadmau5-a i Erica Prydza, albo powalający projekt sceny “Resistance”, mogą stanowić silną alternatywę.

Niezależnie od nazwy, wielkie festiwale są doskonałym miejscem do zaprezentowania i przetestowania nowych utworów. Jako, że UMF jest w marcu, to właśnie podczas tej imprezy możemy usłyszeć kawałki, które wydawane są przez resztę roku. Z pewnością czeka nas mnóstwo niespodzianek, ale o części muzycznych zapowiedzi wiemy już teraz. Jeden z użytkowników Reddita postanowił przygotować na SoundCloud playlistę, która zawiera 41 (nadal dodawane są kolejne), jeszcze niewydane produkcje. Jest na co czekać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.