Ultra Music Festival 2016 – Rukes udostępnił zdjęcia z imprezy!

umf-2016-rukes-zdj-news

Żadna impreza nie może obejść się bez fotorelacji. Dotyczy to zarówno wydarzeń klubowych, jak i największych festiwali EDM. Tutaj trzeba zaznaczyć, że o ile wydaje się to zupełnie normalną czynnością, to chcąc zrobić to profesjonalnie, trzeba zainwestować w drogi sprzęt i podeprzeć to umiejętnościami. Właśnie dlatego Ultra Music Festival stawia na topowych fotografów, którzy potrafią ukazać festiwal z jak najlepszej strony.

Tegoroczny projekt głównej sceny UMF mógł przyprawić o zawrót głowy. Designerzy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali współczesne możliwości techniczne, jeśli chodzi o ekrany LED, jak i całą resztę oprawy. Nie przesadzili, tylko wykonali ze smakiem kompletny projekt. Szczególnie było to widać podczas występów Kaskade, Hardwella i Zedda, a i zamknięcie imprezy przez Knife Party – Pendulum mogło przyprawić o ciarki. Wszyscy, którzy mieli okazję oglądać live stream wiedzą o czym mówię, jednak wideo to wideo, a zdjęcia to zdjęcia.

Tutaj przechodzimy do sedna wpisu, czyli fotorelacji znanego na całym świecie fotografa – Rukes. Póki co, zostały udostępnione fotki z pierwszego dnia imprezy, jednak już niedługo możemy spodziewać się reszty. Poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych kadrów, a resztę znajdziecie tutaj – rukes.com.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”UMF 2016 – Rukes – Day 1″]

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.