Pełen line-up oraz timetable Ultra Music Festival 2017!

umf-2017

Już za dziesięć dni w Miami rozpoczyna się kolejna, już dziewiętnasta edycja Ultra Music Festival. Jak co roku, klubowicze i fani EDM z całego świata. będą bawić się przy dźwiękach najlepszych elektronicznych hitów, i nie tylko. W ciągu trzech dni na ośmiu scenach wystąpi tam ponad 200 artystów, DJów, producentów, wykonawców i zespołów. Co prawda polskich akcentów zabraknie, ale spokojnie – cała reszta, mamy nadzieję, zrekompensuje nam tą stratę przez cały weekend.

Od kilku dni w aplikacji mobilnej Ultra 2017 można było znaleźć uzupełniony lineup imprezy, wraz z timetable wszystkich scen. Natomiast dziś w nocy wszystko zostało opublikowane na oficjalnej stronie festiwalu. W dniu rozpoczęcia festiwalu zostały do odkrycia tylko trzy nazwiska. Nie wiemy między innymi, kto otworzy jutro Mainstage, jednak sądzimy, że ta informacja pojawi się już wkrótce.

Poniżej znajdziecie listę wykonawców, wraz z rozkładem jazdy na wszystkie dni i każdą ze scen. Godziny są podane w czasie wschodnioamerykańskim.

WAŻNE! W nocy z soboty na niedzielę mamy zmianę czasu z zimowego na letni. Zegarki przestawiamy wtedy z godziny 2:00 na 3:00. Jest to bardzo istotne w kontekście obliczania godzin, o których w naszej strefie czasowej wystąpi dany wykonawca.

Lineup

 

Zdjęcie w okładce wykonał Rukes.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor