Ultra Music Festival 2017 rusza ze sprzedażą biletów

Ultra Music Festival 2017 rusza ze sprzedażą biletów
Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez w świecie EDM – Ultra Music Festival. Co roku śledzę relację z tego wydarzenia i co roku jestem zachwycony poziomem technicznym oraz line-upem transmisji w internecie. Tutaj trzeba jasno powiedzieć, że organizatorzy zapewniają najlepszą jakość audio i wideo ze wszystkich streamów, które możemy śledzić w sieci. Atmosfera na miejscu wydaje się jeszcze lepsza, a wszystko za sprawą fantastycznej oprawy scen i nagłośnienia. Fanów elektronicznej muzyki ucieszy fakt, że Ultra Music Festival 2017 rusza ze sprzedażą biletów!

Pierwsza pula biletów przeznaczona jest dla osób, które wcześniej zarejestrowały się na stronie i zgłosiły chęć zakupu wejściówek. Mogą oni je kupić w cenie 299,95$ za 3 dni imprezy. Kolejna, trzecia pula będzie dostępna w cenie 324,95$.

Do wyboru są również bilety VIP, które możecie nabyć jedynie, gdy posiada minimum 21 lat. Cena? Pierwsza pula 1249,95$, informacje o drugiej ukażą się wkrótce.

Normalnie te ceny są jak na nasze, polskie warunki… przerażające, ale za UMF warto tylko zapłacić!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.