Ultra Music Festival 2018 – Gdzie oglądać relację z festiwalu?

Ultra Music Festival świętuje swoje 20-lecie istnienia, które z pewnością przejdzie do historii, jako wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Organizatorzy od początku promują hasło “spodziewaj się niespodziewanego”, które elektryzuje całą społeczność skupioną wokół muzyki elektronicznej. W sieci krąży wiele domysłów na temat artystów, którzy kryją się pod tą dewizą, jednak rozwiązanie tej zagadki poznamy dopiero w trakcie trwania festiwalu. Gdzie śledzić relację z Ultra Music Festival?

UMF TV | EssentialMusic.TV

Główna wideo transmisja, która odbywa się za pośrednictwem YouTube, a konkretnie kanału UMF TV. Jeśli chcecie podyskutować na bieżąco dyskutować o imprezie, to zapraszam na EssentialMusic.TV, gdzie znajduje się okienko streamu oraz czat. Pełną rozpiskę streamu dnia pierwszego, znajdziecie tutaj: essentialmusic.pl/ultra-music-festival-2018-rozpiska-transmisji-dnia-pierwszego

BE-AT.TV: Arcadia Spider | Megastructure

Wszystkich fanów undergroundowych brzmień, ucieszy wideo-transmisja serwisu be-at.tv, który będzie na żywo nadawał sety ze scen Arcadia Spider i Megastructure. Na stronie znajdziecie rozpiskę transmisji.

SiriusXM

Na antenie SiriusXM, na kanale BPM (51) będzie trwała relacja w formie audio. Warto się tym zainteresować, ponieważ wiele z setów jest dostępnych tylko za ich pośrednictwem, a niektóre są w dużo dłuższej wersji. Pełną rozpiskę ich transmisji znajdziecie – TUTAJ. Na ten moment radio jest dostępne tylko dla fanów z USA, jednak można skorzystać z VPN i cieszyć się muzyką. Jak to zrobić?

1. Instalujecie wtyczkę HOLA (dla przeglądarki Chrome)
2. Wchodzicie na https://player.siriusxm.com
3. W prawym górnym rogu przeglądarki klikacie na ikonkę “HOLA!” i wybieracie Stany Zjednoczone
3. Wykonujecie kroki z poradnika Jak założyć darmowe konto na SiriusXM?
4. Cieszycie się muzyką!

ASOT.TV

Tradycyjnie w niedzielę, 25 marca, usłyszymy relację ze sceny A State of Trance.

Wszystkie informacje o Ultra Music Festival: essentialmusic.pl/category/festiwale/ultra-music-festival

Polska grupa na Facebooku poświęcona Ultra Music Festival: facebook.com/groups/ultrateampoland

Wspólne śledzenie streamu z Ultra Music Festival: EssentialMusic.TV

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.