Ultra Music Festival 2018 – Garść wspomnień z okazji jubileuszowej edycji!

ultra-europe-2015-croatia-sety-news

Powoli zbliżamy się do wyjątkowego wydarzenia, którym bez wątpienia jest dwudziesta edycja Ultra Music Festival. Line-up’u jeszcze nie znamy, jednak zanim poznamy szczegóły, organizatorzy postanowili troszkę powspominać.

W poniedziałek, na facebookowym profilu UMF TV, pojawił się minutowy spot, w którym wystąpiły praktycznie wszystkie największe gwiazdy festiwalu. Wśród nich znalazły się takie osobistości, jak Armin van Buuren, Kaskade, czy – nieodłącznie kojarzący się z tym eventem – Carl Cox. Opis filmu także jest wart uwagi – organizatorzy Ultra Music Festival zapraszają bowiem osoby, które pojawiły się na którejś z poprzednich edycji, do podzielenia się swoimi wspomnieniami:

“Przez lata wspólnie stworzyliśmy niezliczoną liczbę wspomnień. Od wyjątkowych występów, przez gości specjalnych, po niezapomniane wrażenia audiowizualne… To była istna podróż przez te dwie dekady!

Z okazji naszego dwudziestolecia chcemy, abyś przeniósł się wraz z nami w przeszłość, aby przypomnieć sobie najlepsze momenty w historii Ultra. Chcemy stworzyć ten materiał z Wami, dlatego oczekujemy Waszej pomocy – Wasze zdjęcia, filmy i wspomnienia są kluczowymi elementami naszej historii, więc prosimy, abyście je nam przesłali, aby mogły na zawsze spocząć w kartach historii Ultra. Mamy przygotowane niespodzianki dla tych, których materiały zostaną wykorzystane.”

Teaser znajdziecie poniżej, natomiast ja nie mogę się już doczekać wielkiego jubileuszu. Po Waszych wrażeniach z poprzednich edycji śmiem twierdzić, że i Wy będziecie z nie mniejszym entuzjazmem wyczekiwać tych nieprzespanych nocy, które – jak dobrze mi wiadomo – u wielu z Was stały się już swoistym rytuałem!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor