Ultra Music Festival 2018 – “Musimy przygotować coś naprawdę spektakularnego”

Już w marcu odbędzie się kolejna edycja słynnego Ultra Music Festival. O ile każda odsłona tego wydarzenia dostarcza wielu wrażeń, o tyle tegoroczna zapowiada się wyjątkowo hucznie. Wszystko to za sprawą specjalnej, bo jubileuszowej edycji UMF, które będzie świętować swoje swoje 20-lecie. Przy tak dużych imprezach, gdzie publika oczekuje potężnych doznań, trzeba się naprawdę postarać, aby pozytywnie zaskoczyć fanów.

Organizatorzy UMF doskonale zdają sobie z tego sprawę, o czym świadczą słowa CEO Russela Faibischa. W jednym z ostatnich wywiadów, wypowiedział się on na temat przygotowań do jubileuszowej edycji festiwalu. Te kilka zdań podgrzało i tak gorącą atmosferę.

“Tak, pracujemy nad czymś naprawdę dużym! Każdego roku jesteśmy dumni mogąc dostarczyć naszym fanom specjalne, niezapowiedziane występy i niespodzianki. Ale z okazji 20 rocznicy, wiedzieliśmy że musimy przygotować coś naprawdę spektakularnego. Coś unikalnego, co można zobaczyć tylko na Ultra. Trzymamy to w tajemnicy. Jedyne co mogę powiedzieć, to ‘Spodziewajcie się Niespodziewanego'” – Russell Faibisch, CEO Ultra Music Festival

W sieci można spotkać wiele potencjalnych scenariuszy, z czego ten z końcówki grudnia mówi o występie Swedish House Mafii. Inna wieść niesie, że chodzi tutaj o legendarny duet Daft Punk. Opcji jest naprawdę wiele, a poprzeczka oczekiwań jest zawieszona wyjątkowo wysoko. Czy organizatorzy Ultra Music Festival podołają wyzwaniu? Osobiście jestem o to wyjątkowo spokojny!

Źródło: magneticmag.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.