Ultra Music Festival odkryło karty dla fanów Trance. Tajemniczy gość sceny ASOT!

Już za dwa tygodnie będziemy w trakcie szału związanego z eventem rozpoczynającym sezon festiwalowy – Ultra Music Festival zbliża się wielkimi krokami! Na dniach powinniśmy poznać trzecią fazę line-upu, która może przynieść wiele niespodzianek. Jednak już teraz fani muzyki Trance zostali naprawdę mocno dopieszczeni.

Chodzi rzecz jasna o scenę A State Of Trance, która staje się powoli tradycją trzeciego dnia festiwalu. W ostatnim odcinku cotygodniowego podcastu Armina van Buurena, zostały odkryte prawie wszystkie karty. Prawie, bowiem imprezę zamknie gość specjalny, którego tożsamości nie poznamy zapewne aż do samego występu.

Oprócz gościa specjalnego i gospodarza sceny, Armina van Buurena, zagrają między innymi Andrew Rayel, Vini Vici oraz Eric Prydz, który już po raz kolejny jest gościem Holendra.

Co ważne – wszystko, co będzie tego dnia mieć miejsce na Megastructure – bo to ta scena ugości entuzjastów trance’owych brzmień, będzie można usłyszeć na żywo. Nie wiemy, jak wygląda sytuacja odnośnie streamu video (w ubiegłych latach scena ASOT pojawiała się fragmentarycznie, w ramach UMF TV), za to jestem pewny w stu procentach, że – podobnie, jak w ostatnich latach – stream audio będzie dostępny na stronie ASOT TV.

Poznaliśmy więc już kolejną z niewiadomych, dotyczących jubileuszowej, dwudziestej edycji Ultra Music Festival. Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek – jak mówią organizatorzy, pozostaje nam spodziewać się niespodziewanego…

Polska grupa Ultra Music Festival: facebook.com/groups/ultrateampoland

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor