Ultra Music Festival 2018 uruchomiło rejestrację. Pozostały ostatnie pule biletów!

umf-usa-news

Ze wszystkich festiwali na świecie pierwszym, który podziwiałem i śledziłem było Ultra Music Festival. Odbywający się w Miami event, przyciągnął mnie bogatym line-upem, ale przede wszystkim niepowtarzalną atmosferą. Z pewnością wpływ miała również jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) transmisja w internecie, która pozwala na stworzenie “mini festiwalu” we własnym domu.

Kolejna edycja UMF, czyli ta, która odbędzie się od 23 do 25 marca 2018 roku, będzie jubileuszową. Festiwal obchodzi swoje 20 urodziny, a tym samym możemy liczyć na wyjątkowo bogatą odsłonę. Mimo, że jeszcze nic nie wiadomo na temat line-upu, solidna marka robi swoje, a bilety idą jak świeże bułeczki. Jakiś czas temu ruszyła rejestracja dla osób zainteresowanych pierwszą, a tym samym najtańszą pulą wejściówek. Oczywiście nie jest już dostępna, podobnie jak i druga pula.

Na szczęście pozostały jeszcze dwie pule biletów w cenie 350$ i 380$ za trzydniową wejściówkę. Jeśli jesteście zainteresowani, to koniecznie się zarejestrujcie na stronie: ultramusicfestival.com/tickets/miami

Tymczasem pozostawiam Was z zeszłorocznym aftermovie, który być może obudzi wspomnienia i zachęci do wyjazdu.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.