Ultra Music Festival 2018 udostępniło timetable imprezy. Kim są zamazani artyści?

Coraz mniej czasu dzieli nas od jubileuszowej edycji Ultra Music Festival, które świętuje swoje 20-lecie. Organizatorzy postanowili udostępnić za pośrednictwem aplikacji Ultra Worldwide, (prawie) pełną rozpiskę gwiazd, z podziałem na poszczególne dni i sceny.

Pierwszy dzień na głównej scenie zamknie duet Axwell /\ Ingrosso, sobota należy do The Chainsmokers, natomiast na niedzielę przygotowana jest niespodzianka. Scena Live Stage zapowiada się nie mniej ciekawie. Virtual Self, Empire of the Sun, San Holo oraz wspólny występ Tchamiego i Malaa, to zdecydowane powodu, aby śledzić tę scenę. Warto również zwrócić uwagę na scenę Megastructure, gdzie pojawi się plejada gwiazd muzyki Techno. W niedzielę zawitają tam brzmienia Trance, gdzie oprócz między innymi Armina van Buurena, Erica Prydza czy Vini Vici, pojawi się tajemnicza gwiazda.

SWEDISH HOUSE MAFIA? DAFT PUNK? JACK U? | ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018

Nie mogę doczekać się transmisji z festiwalu i mam nadzieję, że organizatorzy rozsądnie podejdą do tematu i – jak co roku – przedstawią nam pełne bogactwo muzyki elektronicznej! Jeśli ciekawią Was godziny setów, to wszystkie szczegóły znajdziecie w aplikacji Ultra Worldwide.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.