Ultra Music Festival 2018 – Wszystkie wideo-sety z imprezy!

Za nami jedyny taki weekend w roku – dwudziesta edycja Ultra Music Festival przeszła do historii! Wspomnienia związane z tym wydarzeniem z pewnością zostaną w pamięci wszystkich fanów muzyki elektronicznej, czy to bardziej mainstreamowej, czy to tej trafiającej do mniej licznej rzeszy słuchaczy. Zadbają o to bowiem sami artyści, których mogliśmy słuchać przez ostatnich kilka nocy.

Teraz do gry wkracza YouTube, bo na kanałach DJ-ów pojawiają się kolejne zapisy video z ich występów w Miami. Pierwsze z nich pojawiły się już w sobotę, jednak lista będzie się powiększać. Wśród nich znajdziecie chociażby nieemitowane podczas livestreamu nagranie Mike’a Williamsa, czy emitowany tylko w części występ trio Above & Beyond.

Od razu ostudzę Wasze zapędy! Wśród oficjalnie wrzuconych filmów nie ma – przynajmniej na razie – seta Swedish House Mafii, nad czym także ubolewam.

Niemniej, playlista przygotowana przez Krzyśka, czyli osobę zajmującą się zaprzyjaźnioną z nami oficjalną grupą polskich fanów Ultra, zawiera kilkanaście nagrań w 4K. Jestem jednak pewien, że na tym się to nie skończy, dlatego zaglądajcie tu w następnych dniach, bo playlista będzie na bieżąco aktualizowana!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor