Ultra Music Festival 2018 – Znamy pierwszą fazę line-upu!

Od kilku dni fani Ultra Music Festival coraz mocniej naciskali organizatorów, aby ci przedstawili pierwszą fazę line-upu. Co prawda, imprezy o skali UMF co roku prezentują przebogaty skład artystów, jednak domyślać się to jedno, a wiedzieć to drugie. W ten oto sposób w sieci pojawiła się oficjalna grafika, która rozwiewa wszelkie wątpliwości i… budzi pozytywne emocje!

Pierwsza faza line-upu Ultra Music Festival 2018 prezentuje się nadzwyczaj okazale. 20-lecie imprezy uświetnią m.in. Axwell /\ Ingrosso, Hardwell, Eric Prydz, Tiesto czy The Chainsmokers. Brzmi to dumnie, jednak tego mogliśmy się spodziewać. Zdecydowanie ciekawsze – z mojego punktu widzenia – są rodzynki, jak koncert Virtual Self (pobocznego projektu Portera Robinsona) czy występ duetu Tchami x Malaa. Lista supportów również wygląda obiecująco, bo znajdziemy tam m.in. takie aliasy, jak Audien, San Holo, Joyryde czy Brohug.

Do tego wszystkiego dochodzą “Specjalny występ z okazji rocznicy”, “Spodziewaj się niespodziewanego” oraz “Ekskluzywny występ dla UMF”, czyli szereg niespodzianek.

Zapraszam do polskiej grupy poświęconej Ultra Music Festival: facebook.com/groups/ultrateampoland

umf-2018-phase-1-min

Zapewne część z Was doszukuje się logo Martina Garrixa, którego na ten moment nie ma i prawdopodobnie nie będzie. Artysta odpowiedział z oficjalnego profilu na Twitterze, na zapytanie jednego z fanów. Być może Holender tylko się droczy, a być może faktycznie odpuści tę wyjątkową edycję UMF.

martin-umf-2018-screen

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.