Ultra Music Festival 2019 – Budowa scen trwa w najlepsze. Sprawdź zdjęcia!

Ultra Music Festival za niespełna dwa tygodnie, więc zapewne wielu z Was ciekawi na jakim etapie jest budowa festiwalu. Prace nad Ultra trwają już od poniedziałku 11 marca, kiedy to pierwsze tiry wjechały na teren nowej lokalizacji. Przypomnijmy, że w tym roku po raz pierwszy festiwal odbędzie na Miami Marine Stadium oraz na Historic Virginia Key Beach Park. We wcześniejszym wpisie dokładnie omówiłem nową lokalizację UMF.

MegaStructure w tym roku będzie blisko aż o 1/3 większa niż w poprzednich latach. Zdjęcia nie pozostawiają żadnych złudzeń, to będzie gigant wśród scen! Będzie ona gościć takie gwiazdy, jak m.in. Carl Cox, Adam Beyer oraz Jamie Jones.

Resistance Reflector, to będzie zupełnie nowa scena. Według licznych zapowiedzi będzie ona wyłożona… lustrami. Zagoszczą na niej m.in. Testpilot, Richie Hawtin oraz spektakularne b3b z udziałem Dubfire, Nicole Moudaber oraz Paco Osuny.

MainStage prawdopodobnie będzie bez większych zmian, czyli wyłożona gigantycznymi ekranami LED i tysiącami świateł scena, której wizualizacje ponownie będą zapierać dech w piersiach!

Live Arena będzie zupełnie nową sceną i tym samym zastępuje Live Stage z poprzednich lat. Będzie to scena zadaszona, w stylu MegaStructure, przystosowana by gościć największe produkcje sceniczne od poszczególnych artystów. Trzeciego dnia rozegra się również na niej ASOT.

Worldwide Stage – jak widać bez większych zmian – również będzie obłożona ekranami LED i setkami świateł w stylu do którego przyzwyczaiło nas już Ultra.

Autorem zdjęć jest @Everything Ultra. Jeśli jesteście zainteresowani dalszymi postępami prac nad budowa scen, to po najświeższe zdjęcia zapraszam na jego profil na Facebooku oraz Instagramie.

O autorze

Avatar autora
Krzysztof Chosia subscriber