Ultra Music Festival 2019 – Gdzie oglądać relację z festiwalu?

Ten weekend upłynie pod znakiem Ultra Music Festival, które odbędzie się w zupełnie nowym miejscu. Niezależnie czy śledziliście poprzednie odsłony UMF, tym razem również zdecydowanie warto, bo oprócz rozbudowy scen, zmieni się również panorama festiwalu. Wiele osób zastanawiało się czy zmianie ulegnie również forma streamu z Ultra. Tutaj wszystko pozostaje bez zmian… prawie.

Jako, że festiwal będzie trwał dłużej, to i dłużej będzie trwała transmisja i to o godzinę. W sumie czeka na nas 27 godzin transmisji na kanale UMF TV. To jednak nie jedyne źródło, które będzie transmitować dla nas imprezę. Gdzie śledzić relację z Ultra Music Festival 2019?

Tutaj ważna uwaga: w tym roku nie odbędzie się stream z Resistance na be-at.tv. Ale za to będzie na UMF TV, o czym dowiedzieliśmy się dopiero dziś (piątek)!

1. UMF TV | EMLive.pl

Główna wideo transmisja, która odbywa się za pośrednictwem YouTube, a konkretnie kanału UMF TV oraz na Facebook Live. Jeśli chcecie podyskutować na bieżąco dyskutować o imprezie, to zapraszam na EMLive.pl, gdzie znajduje się okienko streamu oraz czat. Pełną rozpiskę streamu dnia pierwszego, znajdziecie tutaj: UMF 2019 – Rozpiska transmisji dnia pierwszego!

Aktualizacja: Na UMF TV pojawi się również relacja ze sceny Resistance MegaStructure, która startuje o 22:00 (polskiego czasu).

2. SiriusXM

Na antenie SiriusXM, na kanale BPM (51) będzie trwała relacja w formie audio. Warto się tym zainteresować, ponieważ wiele z setów jest dostępnych tylko za ich pośrednictwem, a niektóre są w dużo dłuższej wersji. Pełną rozpiskę ich transmisji znajdziecie tutaj: (uzupełnię jak tylko zostanie ogłoszona). Na ten moment radio jest dostępne tylko dla fanów z USA, jednak można skorzystać z VPN i cieszyć się muzyką. Jak to zrobić?

1. Instalujecie wtyczkę HOLA (dla przeglądarki Chrome)
2. Wchodzicie na https://player.siriusxm.com
3. W prawym górnym rogu przeglądarki klikacie na ikonkę “HOLA!” i wybieracie Stany Zjednoczone
3. Wykonujecie kroki z poradnika Jak założyć darmowe konto na SiriusXM?
4. Cieszycie się muzyką!

3. ASOT.TV

W niedzielę (31 marca) będziemy mogli śledzić niezależną relację ze sceny Live Stage, którą przejmie Armin van Buuren z A State of Trance. Jest to relacja w formie audio, ale za to ze wszystkich występów. Zgodnie z doniesieniami, na scenie ASOT nie wystąpi Eric Prydz, więc tutaj będzie zastępstwo. W Polsce transmisja rozpoczyna się o godzinie 20:00.

4. Dodatkowa opcja

Poza oficjalnymi i zapowiedzianymi transmisjami warto sprawdzać profile gwiazd na Facebooku. Zdarza się, że część z nich transmituje fragmenty setów. Czasem profesjonalnie, a czasem po prostu smartfonem. Zapraszam Was również na Instagram Essential Music, bo Insta Stories przejmie Dawid aka 3rd Prototype, który pokaże festiwal od środka.

Wszystkie informacje o Ultra Music Festival: essentialmusic.pl/category/festiwale/ultra-music-festival

Polska grupa poświęcona Ultra Music Festival: facebook.com/groups/ultrateampoland

Wspólne śledzenie streamu z Ultra Music Festival: EMLive.pl

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.