Ultra Music Festival 2019 – Poznaliśmy (prawie) cały line-up! Nie zabrakło kontrowersji…

Ultra Music Festival ogłosiło pełny skład line-upu na dwudziestą pierwszą edycje festiwalu, która odbędzie się za lekko ponad dwa tygodnie w Miami. Nie obyło się bez delikatnych kontrowersji, ale o tym za chwilę, bo najpierw zapoznajmy się z artystami, którzy dołączyli do line-upu.

Do składu gwiazd, które wystąpią na UMF dołączają: Borgeous, Habstrakt, Bro Safari, Cedric Gervais, Dzeko, Deborah De Luca, SOPHIE, Bonnie x Clyde, Louis Futon, Born Dirty, LSDream, KEVU, Jean Marie, Monstergetdown, Enzo Siragusa, Archie Hamilton oraz wiele innych głównie lokalnych artystów.

Jest jeszcze również kilka niewiadomych w tym, m.in. dwa wolne sloty na scenie STMPD RCRDS oraz mau5trap oraz po jednym na scenie Worldwide i MegaStructure. Wątpliwości te zapewne rozwieje timetable, którego trzeba się spodziewać na około tydzień przed imprezą.

Niektórzy fani Ultra poczuli się “oszukani”, gdyż po ogłoszeniu fazy drugiej było wiele rozmytych aliasów na MainStage oraz scenie Worldwide, które “wyparowały” wraz z dzisiejszym ogłoszeniem. Tak czy siak, line-up nadal wygląda niesamowicie! Być może taki a nie inny rozwój sprawy jest wynikiem licznych pozwów, z którymi festiwal musi w tym roku walczyć oraz logistyki związanej z nowym miejscem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat terenu, na którym odbędzie się UMF, to zapraszam do tego artykułu.

Warto też dodać, że w tym roku Ultra Music Festival mocno postawiło na scenę Resistance, której skład bije wszystkie Amerykańskie festiwale na głowę. Pomijając wyjątki, cały skład UMF 2019 możecie sprawdzić poniżej!

Dołącz do polskiej grupy fanów festiwali Ultra: Ultra Music Festival (UMF) | Team Poland

O autorze

Avatar autora
Krzysztof Chosia subscriber