Ultra Music Festival 2020 – Pełen line-up sceny A State Of Trance!

Fani muzyki Trance, którzy wybierają się do Miami na Ultra Music Festival, już nie muszą snuć domysłów związanych ze sceną ASOT. Organizatorzy Ultra zaprezentowali pełen line-up świętującego 10-lecie A State Of Trance. Skład ten stanowi niezwykłą mieszankę najlepszych wykonawców tego gatunku, którzy są gwarancją niezapomnianych przeżyć. Kto konkretnie wystąpi na scenie ASOT?

Pełen line-up sceny ASOT na Ultra 2020

W mediach społecznościowych Ultra pojawił się filmik prezentujący pełen skład sceny A State of Trance. Co prawda, już podczas ogłoszenia drugiej fazy line-upu mogliśmy ujrzeć wszystkie aliasy z listy, ale nie mieliśmy pewności, na których scenach wystąpią poszczególni artyści.

Now Loading: A State of Trance

Ultranauts, przygotujcie się na ucieczkę z tego wszechświata i w przyszłym miesiącu wkroczcie do A State Of Trance, bo wówczas będziemy świętować 10-lecie ASOT z Arminem van Buurenem i wieloma innymi artystami!” – Ultra Music Festival

UMF 2020 line-up sceny A State of Trance:

  • Aly & Fila
  • Andrew Rayel
  • Armin van Buuren
  • Gareth Emery
  • Ilan Bluestone
  • Markus Schulz
  • RODG
  • Ruben de Ronde
  • Sander van Doorn pres. Purple Haze
  • Tritonal

ZOBACZ WIĘCEJ

A State Of Trance 950 - Specjalna trasa koncertowa, audycje i płyta!

Aktualnie możemy się jedynie domyślać, jednak bardzo prawdopodobne, że jako pierwszy zagra RODG“jedna z najlepiej strzeżonych tajemnic Armada Music” według wytwórni Armina. Jest również szansa na to, że wcześniej zagra współprowadzący audycję ASOT, Ruben de Ronde oraz mistrzowie wyjątkowych utworów – duet Tritonal.

Sander van Doorn powróci ze swoim niesamowitym projektem Purple Haze, trzy lata po tym, jak zaprezentował go po raz pierwszy na Ultra. Duet Aly & Fila to legendy, które powrócą również po trzech latach nieobecności na UMF. Gareth Emery przygotowuje się do wielkiego pokazu. Artysta zagra na dwóch scenach: ASOT oraz Live Stage, gdzie zaprezentuje Laserface Show. Oprócz tego, Gareth pracuje nad czwartym albumem, więc zapewne usłyszmy kilka ID. Markus Schulz i gwiazda labelu Anjunabeats, Ilan Bluestone, zapowiedzieli naprawdę solidne występy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tiesto nie zagra na Ultra Music Festival 2020. Pierwszy raz od 2006 roku!

Kiedy zagra Armin van Buuren?

Jak to przystało na lidera, zapewne Armin van Buuren będzie artystą zamykającym scenę. Podczas poprzedniej edycji UMF, Armin zagrał 3,5 godzinnego seta. Tak długi występ był spowodowany odwołaniem seta Erica Prydza, który borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Armin stanął na wysokości zadania i zabrał uczestników w podróż do świata Progressive House, Techno, Uplifting Trance i wielu ID.

W tym roku wielbiciele A State of Trance będą bawić się w sobotę. Jakiś czas temu Ultra ogłosiło, że ASOT odbędzie się drugiego, a nie jak do tej pory trzeciego dnia festiwalu. Co ciekawe, drugi rok z rzędu Resistance zajmuje scenę MegaStructure przez wszystkie trzy dni.

Jeśli chcecie się wybrać na europejską edycją Ultra Music Festival, czyli Ultra Europe, to koniecznie sprawdźcie ofertę polskiej firmy Ultra Party Camp! Wyjazd łączy w sobie zabawę na festiwalu oraz wypoczynek w słonecznej Chorwacji. Pamiętajcie, aby skorzystać z kodu rabatowego (-50 zł za każdą osobę): essentialmusic | Więcej informacji: https://ultrapartycamp.pl

Armin van Buuren live at Ultra Music Festival Miami 2019 (ASOT Stage)

O autorze

Avatar autora
Maciej Sienkiewicz editor

Pasję do muzyki odkryłem w wieku 12 lat, słuchając setów z Energy 2000. Dzisiaj interesuję się głównie muzyką trance i całą jej otoczką. Od czasu do czasu sam miksuję muzykę.