Ultra Music Festival 2020 – NGHTMRE & Slander na scenie UMF Radio!

Ultra Music Festival odkrywa kolejne karty przyszłorocznej edycji festiwalu. Organizatorzy ogłosili pierwszą wytwórnię, która przejmie scenę UMF Radio. Na UMF 2020 z pewnością ujrzymy NGHTMRE i Slander, którzy w ramach Gud Vibrations na jeden dzień zagoszczą na UMF Radio.

NGHTMRE & Slander aka Gud Vibrations na UMF Radio

Każdy dzień zbliża nas do Ultra Music Festival, które już teraz ujawnia pierwsze informacje. Na początku dowiedzieliśmy się, że na UMF 2020, scena Resistance MegaStructure przez wszystkie trzy dni będzie należeć do Carla Coxa. Wówczas powstało pytanie, co z A State of Trance? Organizatorzy uspokoili Trance Family, bo ogłosili, że Armin van Buuren przybędzie wraz z ASOT na inną scenę, prawdopodobnie na WorldWide Stage.

Teraz poznaliśmy pierwszą wytwórnię, która przejmie scenę UMF Radio. Na Ultra Music Festival 2020 z pewnością ujrzymy label Gud Vibrations, któremu przewodzą NGHTMRE i Slander.

“Po raz pierwszy na Ultra 2020, wytwórnia Gud Vibrations należąca do NGHTMRE & Slander przejmie scenę UMF Radio!” – Ultra

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca w legendarnym Bayfront Park. Po zamieszaniu związanym z lokalizacją i tegoroczną edycją, która odbyła się w Virginia Key, UMF powraca do centrum miasta.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.