Ultra Music Festival 2020 – Scena ASOT przez całą sobotę!

Ultra Music Festival zapowiedziało na Twitterze ważne ogłoszenie. Okazało się, że organizatorzy mają wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów muzyki Trance. Armin van Buuren zawita z A State of Trance w sobotę, na jedną ze scen. No właśnie, na której scenie Ultra Muisc Festival 2020 zagości ASOT?

ASOT na Ultra Music Festival 2020

A State of Trance jest integralnym elementem Ultra Music Festival. Ciężko wyobrazić sobie UMF bez Armina van Buurena, jak i całego Trance Family, które tak licznie przybywa do Miami. Będzie to jubileuszowa, bo 10 edycja Ultra (w Miami) z udziałem ASOT.

“Trance Family czy jesteście gotowi? ASOT powraca na Ultra Music Festival w marcu, aby świętować swoje 10-lecie w Miami. Po raz pierwszy w sobotę!” – Ultra Music Festival

Wszystko wskazuje na to, że Trance zawita w sobotę na scenę WorldWide. Jest to zmiana, bo słynne Resistance MegaStructure przez trzy dni należy do Carla Coxa.

The Carl Cox MegaStructure Returns for all 3 Days of Ultra Music Festival this March!

For the very FIRST time at Bayfront Park, the Resistance Carl Cox MegaStructure returns for all 3 days of Ultra Music Festival this March!Prepare to enter another dimension of house, techno and everything in between…#BackToBayfront

Gepostet von Ultra Music Festival am Mittwoch, 23. Oktober 2019

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca w legendarnym Bayfront Park. Po zamieszaniu związanym z lokalizacją i tegoroczną edycją, która odbyła się w Virginia Key, UMF powraca do centrum miasta.

Przy okazji zapraszam Was do obejrzenia filmu dokumentalnego Final Kid. Jest to firma zajmująca się produkcją aftermovie dla wszystkich festiwali spod szyldu Ultra: Jak powstają aftermovie z Ultra Music Festival? Dokument o FINAL KID

Ultra Music Festival 2019 Aftermovie

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.