Ultra Music Festival odbędzie się pomimo zagrożenia koronawirusem!

Lokalne media donoszą, że władze Miami dały zielone światło dla organizacji Ultra Music Festival 2020. Burmistrz miasta ogłosił, że “to nie czas na panikę” i tym samym wydał zgodę na realizację festiwalu, który odwiedzi publika ze 105 krajów świata. Ultra i Miami łączą siły, aby jak najlepiej przygotować się do przyjęcia gości. Co to oznacza?

Ultra Music Festival i Miami łączą siły

Co prawda, organizacja tak dużego wydarzenia zawsze oznacza ścisłą współpracę na linii Ultra – władze Miami, ale tym razem sytuacja jest wyjątkowa. Światowe media bacznie śledzą temat koronawirusa (Covid-19), który najpierw pojawił się w Chinach, a teraz przedostaje się do innych zakątków świata. Mimo, że w USA pojawiły się potwierdzone przypadki zachorowań, w tym ze skutkiem śmiertelnym, to nie ma to wpływu na decyzję o organizacji festiwalu. Tutaj warto dodać, że na Florydzie potwierdzono dwa przypadki zachorowań, a w samym hrabstwie Miami-Dade ani jednego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ultra Music Festival może zostać odwołane z powodu koronawirusa? Trwają rozmowy!

Wiele osób obawiało się odwołania Ultra 2020 ze względu na koronawirus, ale zgodnie z aktualnymi informacjami, wydarzenie wystartuje zgodnie z planem. Już wcześniej organizatorzy UMF ogłosili dodatkowe formy zabezpieczenia, jak m.in. stacje do dezynfekcji rąk. Zapewne działania te będą prowadzone na szerszą skalę, tym bardziej, że pomocy udzieli również miasto. W tym momencie nie znamy szczegółów planu, ale skoro już teraz wiadomo, że Miami odwiedzą goście ze 105 krajów, to zapewne jest to obszerna lista działań.

Ultra Music Festival odbędzie się w dniach 20-22 marca w Miami. Wydarzenie będzie gościło topowe gwiazdy muzyki elektronicznej, jak m.in. Martin Garrix, David Guetta, Eric Prydz, DJ Snake i wielu innych. Jak co roku będzie prowadzony również stream z festiwalu, więc jeśli nie będziecie na miejscu, to gorąco zachęcam do oglądania!

Źródło: https://www.local10.com

Jeśli chcecie się wybrać na europejską edycją Ultra Music Festival, czyli Ultra Europe, to koniecznie sprawdźcie ofertę polskiej firmy Ultra Party Camp! Wyjazd łączy w sobie zabawę na festiwalu oraz wypoczynek w słonecznej Chorwacji. Pamiętajcie, aby skorzystać z kodu rabatowego (-50 zł za każdą osobę): essentialmusic | Więcej informacji: https://ultrapartycamp.pl

RELIVE ULTRA MIAMI 2013 (Official Aftermovie)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.