Ultra Music Festival zaprezentowało wyjątkowe podsumowanie roku… 2016!

umf-usa-news

Z każdym miesiącem atmosfera gęstnieje – wszyscy z niecierpliwością czekają na wyjątkową, dwudziestą już edycję Ultra Music Festival. Poznaliśmy już pierwszą fazę line-upu, która swobodnie mogłaby służyć jako pełna lista gwiazd niejednego dużego eventu, a to przecież nie koniec niespodzianek, które ma dla nas organizator.

Jednak zanim to wszystko… Na kanale UMF TV postanowiono zrobić mały skok w przeszłość, jednak jest to skok bardzo niewielki, jak na końcówkę roku 2017 – wszak mamy możliwość powspominać sobie to, co działo się w branży EDM w roku… 2016.

Znając rozmach organizacji, mogliśmy się spodziewać czegoś mocnego – i nie zawiedliśmy się, bowiem ilustracją dla ponad godzinnego seta jest tyle samo trwający film, który zabiera nas w podróż po całym świecie – odwiedzamy bowiem nie tylko matkę wszystkich imprez spod znaku Ultra, ale także pozostałe miejsca, w których w ubiegłym roku pojawiła się marka Ultra Worldwide.

Za montaż wideo odpowiada niezawodny Final Kid, jednak moim zdaniem najistotniejszą częścią jest muzyka, która – co cieszy – nie odbiega jakościowo od wideo.

Odsłuch dostępny jest na portalu YouTube, natomiast tracklistę znajdziecie pod tym linkiem.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor